You are currently viewing Gimnazjaliści przed wyborem.  Liceum, technikum, szkoła branżowa?

Gimnazjaliści przed wyborem. Liceum, technikum, szkoła branżowa?

Festiwal Zawodów w Małopolsce

22 marca uczniowie oddziałów gimnazjalnych trzecich i drugich naszej szkoły odwiedzili targi edukacyjne „Festiwal Zawodów” zorganizowane przez urząd marszałkowski województwa małopolskiego, aby ułatwić uczniom podjęcie decyzji związanej z wyborem dalszej drogi kształcenia. Swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019 prezentowało przeszło 100 szkół województwa małopolskiego. Przedstawiciele oddziałów naszej szkoły przywieźli dla pozostałych uczniów ulotki szkół ponadgimnazjalnych, zdobyli wiedzę którą podzielili się z koleżankami i kolegami z oddziału.

XVI „Styczniowe spotkania gimnazjalistów”

18 stycznia bieżącego roku odwiedziliśmy Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie gdzie odbyła się kolejna edycja „Styczniowych spotkań gimnazjalistów”, przedsięwzięcia edukacyjno – wychowawczego.
Przedstawiciele uczniów oddziałów trzecich zapoznali się z ofertą edukacyjną 23 krakowskich zespołów szkół technicznych na rok szkolny 2018/2019. Przywieźli ulotki, plakaty, a przede wszystkim wiedzę, którą podzielili się ze swoimi koleżankami i kolegami z oddziału.

pedagog szkolny Aneta Pasek