II Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji

Odbył się po raz drugi Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji, w dniu 7 marca 2014r., w naszym sąsiedzkim liceum ogólnokształcącym…

… Nasi uczniowie wzięli udział w różnych konkursach. Z sukcesami. 1 miejsca zdobyła Weronika Halverscheid – kl. 2b (konkurs recytatorski w języku niemieckim) i drużyna siatkarek. Natomiast 2 miejsce w konkursie chemicznym wywalczyła Karolina Modrzejewska – kl. 3b. Serdecznie Im gratulujemy ! Czas między konkursami i uroczystą galą gimnazjaliści mogli poświęcić nie tylko na poznawanie szkoły, ale również na wysłuchanie bardzo ciekawych wykładów i pokazów zaprezentowanych przez pracowników naukowych polskich i zagranicznych uczelni oraz sportowców. Zwieńczeniem dnia była uroczysta gala, uświetniona występem chóru szkolnego.