You are currently viewing Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, dlatego uczniowie oddziałów pierwszych, drugich, czwartych i piątych, a także „Zerówka” i oddział 3g zdecydowali się zadbać o niezwykły nastrój przedświąteczny.

W związku z tym wspaniałym postanowieniem sumiennie i sprawnie wzięli się do pracy. Przygotowania szły bardzo dobrze, wszystko to ze względu na cel, który był niezwykle ważny. Ku naszej radości misja została pomyślnie zakończona, a efekty można było zobaczyć 3 i 4 grudnia na górnym korytarzu Szkoły Podstawowej nr 1. Wtedy to odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Na stoiskach pojawiło się wiele dekoracji, między innymi: stroiki, kartki świąteczne, choinki, kolorowe bombki i inne niezwykle pomysłowe dzieła. Pieniądze przekazano między innymi na Szlachetną Paczkę. Serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że zakupione ozdoby umilą ten świąteczny czas.

Podziękowania kierujemy do Uczniów, Dyrekcji, Wychowawców, Rodziców oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

Jolanta Wójs, Aneta Kuźma