You are currently viewing Wdzięczni medykom!

Wdzięczni medykom!

Samorząd Uczniowski przy współpracy z opiekunami oraz Radą Rodziców SP nr 1 w Wieliczce postanowił wesprzeć pracowników służby zdrowia w czasie pandemii. Dzięki przeprowadzonej akcji udało się zakupić przyłbice dla personelu medycznego, które następnie dostarczono pracownikom Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Św. Ludwika w Krakowie. Na ręce pana profesora Zbigniewa Żubera złożono również symboliczny prezent – antyramę z kartkami wykonanymi przez naszych uczniów. W ten sposób wyrazili oni swoją wdzięczność za poświęcenie i wysiłek medyków w walce z koronawirusem.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia wszystkich kartek umieszczonych w galerii:

Składamy serdeczne podziękowania zarówno uczniom, jak i rodzicom za okazane serce i wsparcie w tym trudnym czasie.

Dyrekcja oraz opiekunowie SU

Podziękowanie od medyków