You are currently viewing Sukcesy w 69.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Sukcesy w 69.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

W dniach 9-10 kwietnia 2024 r. w Wielickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Rozalia Szpyra, Weronika Gaca, Emilia Klejdys, Pola Marks-Ochońska oraz Tymoteusz Kaim.

Występy oceniało jury w składzie: Martyna Lechman oraz Piotr Gaszczyński.  Poziom występów był jak zwykle bardzo wysoki. Tym bardziej cieszymy się, że jury konkursowe doceniło występy wszystkich naszych uczniów.

W turnieju recytatorskim klas I-III: Weronika Gaca zajęła II  miejsce (ex aequo), a Rozalia Szpyra otrzymała wyróżnienie.

W turnieju recytatorskim w kategorii  „Wywiedzione ze słowa”: Pola Marks – Ochońska zajęła I miejsce , a Tymoteusz Kaim otrzymał wyróżnienie.

W turnieju recytatorskim w kategorii  „Poezja śpiewana”: Emilia Klejdys zajęła III miejsce.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!

Justyna Szewczyk