You are currently viewing Świetliczaki w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym”MOJA POLSKA”

Świetliczaki w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym”MOJA POLSKA”

Po raz kolejny uczniowie  świetlicy wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym  ”MOJA POLSKA”

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie “Silesia” przy wsparciu Ambasady RP w Rydze.

Zadaniem konkursu było stworzenie pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice prezentującej artystyczną wizję związaną z tematem konkursu „Moja Polska”.

Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży uczuć patriotycznych i przynależności narodowej, a także zachęcanie do rozwijania talentów plastycznych.

Laureaci:

Dobrawa Kuźma  -1 miejsce,

Liliana Ciastoń    -wyróżnienie

Maria Pawłowska- podziękowania za uczestnictwo

Aleksandra Michalska –podziękowania za uczestnictwo

Najlepsze prace konkursowe znalazły się w specjalnie wydanym okolicznościowym kalendarzu na rok 2024.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

opiekun artystyczny Jadwiga Wojciechowska-Bruzda